Kontakt

Współpraca z każdym Klientem zaczyna się od skontaktowania się z naszą kancelarią. Każda osoba zainteresowana naszymi usługami prawnymi może skontaktować się z nami telefonicznie, poprzez e-mail lub za pomocą formularza dostępnego na stronie. Jaką formę kontaktu wybierze nasz Klient, zależy od niego. My dbamy wyłącznie o udzielenie szybkiej i profesjonalnej odpowiedzi. 

W następnym kroku, jeśli Klient zdecyduje się na współpracę z naszą kancelarią, będzie czekało go osobiste spotkanie z jednym z naszych prawników. Wyjątkami są sytuację, kiedy nasi klienci pozostają poza granicami polski. Wówczas kontakt w sprawie domówienia szczegółów możliwy jest przy pomocy środków kontaktu na odległość (e-mail, telefon czy WhatsApp). 

W czasie spotkania Klient może opisać swój problem oraz przedstawić swoje żądania. Nasi prawnicy zaś wysłuchają Klienta, odpowiedzą mu na wszystkie nurtujące go pytania i przedstawią sposób na rozwiązanie jego problemów.

W ostatnim kroku pozostaje już tylko udzielnie pełnomocnictwa prawnikowi, celem reprezentowania Klienta. Od tego momentu nasi prawnicy działają zespołowo, aby wypracować jak najkorzystniejsze rozwiązanie danej sprawy. 

Adwokat Rzeszów

Skorzystaj w poniższego formularza kontaktowego i krótko opisz nam swoją sprawę. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

  Informacje kontaktowe

  Prowadzimy sprawy na terenie województw Podkarpackiego, Małopolskiego oraz Świętokrzyskiego.

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek – Piątek

  8:00 – 17:00

  Sobota

  10:00 – 13:00

  Niedziela

  Nieczynne – wyślij do nas maila 🙂