ZAKRES USŁUG

Prawo Karne

Adwokaci Kancelarii Adwokackiej ZSH oferują pomoc oskarżonym, pokrzywdzonym oraz ich bliskim w sprawach karnych. Staramy się spełnić żądania klientów oraz nakreślamy im plan działania zarówno nasz, jak i ich. Odpowiednia postawa klienta i dostosowanie się do rad adwokata dają możliwość osiągnięcia sukcesu. 

Jeśli Ty albo twój bliski jest o coś podejrzany i przewidujesz, że w najbliższym czasie możesz stać się oskarżonym, zapewne będziesz głównym bohaterem rozprawy karnej. 

Obrona w tego rodzaju spraw jest nieodzownie ważna. Oczywiście, każdy może dochodzić sprawiedliwości sam, nie angażując w to adwokata. Jednak bardzo często oskarżony zostaje aresztowany, to ogranicza jego pole manewru przede wszystkim w zbieraniu dowodów, odnajdywaniu świadków czy przygotowywaniu silnej linii obrony. Naprzeciw tym komplikacją wychodzą nasi adwokaci, specjalizujących się w sprawa karnych. 

Również osoba osadzona może szukać pomocy w naszej kancelarii. Zadbamy o dokładne przeanalizowanie całej sprawy, a także zaproponujemy rozwiązania, celem uchronienia osadzonego przed długim pozostaniem w areszcie czy zakładzie karnym. 

Z drugiej strony, rzetelni adwokaci naszej kancelarii dbają o ochronę osób pokrzywdzonych, zapewniając im pomoc w zakresie dochodzenia swoim praw, które zostały naruszone. Ze swojego doświadczenia wiemy, że osoby pokrzywdzone z biegiem czasu trwania procesu karnego są przytłoczone wszystkimi formalnościami. Warto zatem zasięgnąć opinii profesjonalnego adwokata.

Świadcząc usługi z zakresu prawa karnego, każdy klient może być pewny, że zostają one wykonane w sposób rzetelny. Bagaż doświadczeń naszych adwokatów oraz wiedza, jaką posiadają, jest wsparciem do realizacji najtrudniejszych spraw prawa karnego.

Naszym zadaniem jest przede wszystkim wypracować odpowiednią linię obrony, uzyskać i zgromadzić dowody rzutujące na Twoją korzyść oraz prowadzić całe postępowanie tak, aby osiągnąć sukces.

Przestępstwa ścigane z urzędu

Zapewniamy pomoc ofiarą przestępstwa oraz dążymy do uniewinnienia osób niesłusznie skazanych.

Prywatny akt oskarżenia

Pomagamy przy sporządzeniu prywatnego aktu oskarżenia, a także prowadzimy dalsze czynności z nim związane.

Warunkowe umorzenia postępowania

Dążymy do uzyskania warunkowego umorzenia postępowania wobec naszych klientów.

Dobrowolne poddanie się karze

Analizujemy wszystkie za i przeciw dobrowolnemu poddaniu się karze oraz doradzamy, jak postąpić w toczącej się sprawie.

Subsydiarny akt oskarżenia

Oferujemy pomoc pokrzywdzonym przy sporządzeniu i wniesieniu subsydiarnego aktu oskarżenia, zapewniając pokrzywdzonemu możliwość włączenia się do postępowania karnego.

Pomoc prawna dla skazanych i osadzonych

Oferujemy pomoc przy sporządzaniu wniosków o odroczenie wykonywania kary, przerwę w karze czy warunkowe przedterminowe zwolnienie.

Apelacja

Prowadzimy sprawy w I instancji oraz podejmujemy się przeprowadzenia dalszych działań odwołując się od wyroku sądowego do sądu II instancji.

Kasacja

Kierowanie zaskarżeń do Sądu Najwyższego nie są nam obce. Walczymy do końca o interesy naszych klientów.

Inne sprawy z zakresu prawa karnego

Oferujemy pomoc i kompleksową obsługę w każdej sprawię, należącą do dziedziny prawa karnego.

Wyrok nakazowy

Pomagamy w sprawa związanych
z otrzymanym wyrokiem nakazowym

Pomoc w sprawach karnych

Jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu prawa karnego i oczekujesz wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania, skontaktuj się z naszą kancelarią.

ARTYKUŁY

Nasze wpisy powiązane z prawem karnym

Art. 207 Kodeks Karny – Znęcanie się

Znęcanie się psychiczne i fizyczne (bo takie dwie formy wyróżniają przepisy prawa) jest dla pokrzywdzonych...

Art. 387 Kodeks Karny – Dobrowolne poddanie się karze

Dobrowolne poddanie się karze, wydawać się może pewnego rodzaju rezygnacją z walki o uniknięcie kary....

SH Kancelaria Prawna, Prawnik Rzeszów, Prawnik Nowy Sącz

Apelacja

Niejednokrotnie bywa, że wydany wyrok przez sąd w I instancji nie jest satysfakcjonujący dla naszych...

Zapraszamy do naszej kancelarii od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 17:00 oraz w soboty w godzinach 10:00 – 13:00.

Potrzebujesz konsultacji? Napisz: